Transport ja infrastruktuur

LEVIN advokaadid nõustavad logistika valdkonna ettevõtjaid, sh ekspedeerijaid ja vedajaid, samuti kaubasaajaid, ostjaid ja müüjaid nii Eesti piires toimuvas majandustegevuses kui ka rahvusvahelistes kaubandustehingutes. Sealhulgas on meie büroo advokaadid esindanud kliente rahvusvahelisest kaubandusest tõusetunud vaidlustes tunnustatud rahvusvahelistes vahekohtutes nagu Rahvusvahelise Kaubanduskoja juurde kuuluv Rahvusvaheline Vahekohus (ICC International Court of Arbitration) ja Šveitsi Kaubanduskodade Arbitraažiinstituut (Swiss Chambers’ Arbitration Institution).

Meie advokaadid on nõustanud kliente nii auto-, mere-, raudtee- kui ka lennuvedudega seoses, sh vedaja, ekspedeerija ja laopidaja pandiõiguse küsimustes. Samuti on Advokaadibüroo LEVIN advokaadid aidanud klientidel teostada merinõudeid ning edukalt taotlenud laevade arestimist. Meie büroo pakub rahvusvahelise kaubanduse spetsiifilist maksunõustamist (sh käibemaksu ja tollimaksude küsimuses).

Advokaadibüroo LEVIN advokaadid on logistikaettevõtteid nõustanud transpordiinfrastruktuuri puudutavates avalik-õiguslikes küsimustes, sh vaidlustes seoses riiklike tellimuste, raudteeinfrastruktuuri kasutustasude ning läbilaskevõime jaotusega. Samuti on meie büroo advokaadid abistanud kliente juhtudel kui riik on ebaproportsionaalselt või ebaseaduslikult sekkunud logistikaettevõtja majandustegevusse.

Valdkonnaga seotud kontaktid
Valdkonna uudised ja referentsid
uudis

Priit Raudsepp - maksuameti tegevus on piiripealne

19.02.2015
Advokaadibüroo GLIKMAN ALVIN vandeadvokaat Priit Raudsepp leiab Postimehes maksuameti tegevust kommenteerides, et oma vaatlustegevusega on maksuameti käitumine piiripealne ning seaduslikkus küsitav.

Liitu uudiskirjaga