Kätlin Ots

ADVOKAAT

E-mail: Katlin.Ots@levinlaw.ee
Telefon: : (+372)686 0000

vCard

Kätlin keskendub eelkõige ettevõtete õigusnõustamisele, et vaidluste risk oleks võimalikult väike ning tugevdab meie vaidluste lahendamise kompetentsi. Samuti on Kätlin oluline tugi intellektuaalomandi, finants- ja pangandusõiguse, kinnisvara ja planeerimisalastes, kuid ka muudes majandusteadmisi vajavates küsimustes.  

Kätlin on muuhulgas nõustanud finantssektori turuosalisi tegevusloa taotluste ettevalmistamisel Finantsinspektsioonile, sh nõutavate sise-eeskirjade koostamisel. 

Tal on tugev avaliku sektori kogemus Justiitsministeeriumist ning lisaks õigusharidusele magistrikraad majandusteaduses, mis võimaldab kliente nõustada mitme valdkonna eriteadmisi ühendades. 

Muuhulgas on Kätlin esindanud Eestit inimõiguste eksperdina Euroopa Nõukogus, tegelenud mitmete Euroopa Liidu projektidega ning juhtinud erinevaid meeskondi. Kätlin on töötanud ka pangandussektoris, kus ta keskendus liisinguprojektidele ja ettevõtete finantsanalüüsile.

HARIDUS

  • Tartu Ülikool, õigusteaduskond, MA (2012)
  • Tartu Ülikool, õigusteaduskond, BA (2005)
  • Tallinna Tehnikaülikool, majandusteaduskond, MA (2002) cum laude

KEELEOSKUS

  • Eesti keel
  • Inglise keel
  • Vene keel 

Liikmelisus

  • Eesti Advokatuur (2018)

Seotud uudised ja referentsid
Uudis

Sõit libedal jääl – õiguslik vaade renditõukeratastele

02.10.2019
Kätlin Ots , Artur Sanglepp

Renditõukeratta teenused on vallutamas kogu maailma ning tihtipeale vallandamas inimestes ka eri emotsioone. Näiteks Prantsusmaal Marseilles viskavad noored populaarse tänavamängu raames elektritõukerattaid merre. Tundub, et tõukerattaid kas vihatakse või armastatakse, kuid õiguslikust küljest ei ole asi nii must ja valge.

Uudis

Kuidas olla oma kinnisasja peremees?

30.07.2019
Kätlin Ots

Mitte alati ei pääse omanik oma kinnisasjale ligi avalikult kasutatavat teed pidi ning peab selleks kasutama hoopis kellegi teise kinnistut. Reeglina ei teki vaidlusi juhul, kui teise kinnisasja omanikuga on sõlmitud kokkulepe juurdepääsutee kasutamise osas. Kui aga kokkulepe puudub, võivad asjad muutuda kiiresti väga keeruliseks.


Uudis

Kaks uut advokaati Glikman Alvin LEVIN'is

09.10.2018
Kätlin Ots

Meil on hea meel teatada, et Maris Vutt ja Kätlin Ots sooritasid edukalt advokaadieksami ning said Eesti Advokatuuri liikmeks.

Liitu uudiskirjaga